Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Czas nadziei, wzajemnej życzliwości, miłości ale przede wszystkim czas dobroci i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Jak co roku w świąteczną pomoc najuboższym w ramach akcji „Szlachetna Paczka” włączyli się pracownicy Urzędu Gminy w Lidzbarku Warmińskim, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim oraz Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Ideą Szlachetnej Paczki jest niesienie bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom, osobom samotnym, starszym, chorym, którzy choć
w trudnej sytuacji, próbują na miarę swoich możliwości walczyć z trudnościami, jakie zgotował im los.

Dzięki zaangażowaniu i otwartym sercom udało się podarować dużo radości oraz zrealizować świąteczne marzenia dla wielodzietnej rodziny zamieszkałej na terenie gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński, która otrzymała rzeczową pomoc.  Mamy nadzieję, że takie chwile i świąteczny nastrój umocnią nadzieję na spełnienie wszystkich planów i zamierzeń. Wesołych Świąt!

Print Friendly, PDF & Email