W sobotnie popołudnie 10 lipca br. tym razem w Kłębowie odbył się kolejny wakacyjny festyn rodzinny dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński.

Oprócz występów artystycznych, na najmłodszych uczestników czekały liczne niespodzianki: przejażdżki wozem, fotobudka, iluzjonista, dmuchaniec, warsztaty plastyczne, zabawy prowadzone przez animatorkę, malowanie buzi, darmowa wata cukrowa, popcorn, portrety i wiele innych. Dopełnieniem spotkania były domowe wypieki i przysmaki przygotowane przez sołectwo Kłębowo. Uwagę uczestników przyciągnęło również stoisko Polmleku, gdzie można było skosztować m.in. serów i jogurtów tej firmy. Podczas festynu zaprezentowało się także Stowarzyszenie na rzecz rozwoju spółdzielczości i przedsiębiorczości lokalnej WAMA-COOP, które inicjowało rozmowy na temat ekonomii społecznej.

Organizatorami festynu była Gmina Lidzbark Warmiński, Fundacja Meraklis oraz Sołectwo Kłębowo.

Wszystkich mieszkańców gminy zapraszamy na kolejne letnie festyny:

Ignalin – 25 lipca

Rogóż – 15 sierpnia – dla chętnych będzie możliwość zaszczepić się przeciwko COVID-19 preparatem firmy Johnson & Johnson w mobilnym punkcie szczepień który będzie utworzony w świetlicy wiejskiej.

Kraszewo – 28 sierpnia

Print Friendly, PDF & Email