Pamiętacie niedzielny tłuściutki rosół, czy młode ziemniaczki z koperkiem i zsiadłym mlekiem, które przygotowywała Wasza Babcia?
A może za każdym razem, kiedy czujecie zapach ciasta drożdżowego z truskawkami przypomina Wam się dzieciństwo? Proponujemy Państwu sentymentalną podróż i zapraszamy wszystkich fanów gotowania na konkurs kulinarny „Smaki Babci”.

Wystarczy zgłosić swój udział i przygotować potrawę z wykorzystaniem przepisu Babci oraz opowiedzieć o historii dania podczas organizowanego wydarzenia w Miłogórzu pn. „Smaki Babci” już 8 czerwca 2024 r.
Czekamy również na Was drogie dzieci, które może i nie macie takich wspomnień jak my, ale dzięki konkursowi poznacie nasze smaki dzieciństwa:)

Konkurs organizujemy w dwóch kategoriach:
Dorośli – danie obiadowe
Dzieci – deser z dzieciństwa Babci.

Na zgłoszenia czekamy do 29 maja br.
Przewidujemy atrakcyjne nagrody!!!

Poniżej Regulamin z kartą zgłoszenia

Regulamin konkursu kulinarnego Smaki Babci

plakat

Print Friendly, PDF & Email