W dniu 2 marca 2024 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku odbędzie się spotkanie dotyczące odnawialnych źródeł energii: pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz fotowoltaiki. Eksperci z polskiej firmy Hewalex przedstawią zasady działania rozwiązań opartych o nowoczesne technologie energii odnawialnej, korzyści płynące z wdrożenia tych rozwiązań w różnego rodzaju obiektach oraz możliwości pozyskania dofinansowania do realizacji takich instalacji. Uczestnikom spotkania zostaną zaprezentowane konkretne przykłady zrealizowanych projektów w celu przedstawienia realnych oszczędności, które można osiągnąć dzięki zielonym technologiom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, że:
• Ciepło z kolektorów słonecznych jest najtańszym źródłem energii, które doskonale nadaje się do ogrzewania wody (pozwalają uzyskać prawie 60% rocznego zapotrzebowania energii na ciepłą wodę) oraz wspomagania ogrzewania budynków.
• Odpowiednio dobrana pompa ciepła zapewnia efektywny sposób ogrzewania przy minimalnym zużyciu energii zarówno w nowych, jak i w termomodernizowanych budynkach.
• Fotowoltaika nie tylko obniża rachunki za energię elektryczną, ale także zwiększa niezależność energetyczną

Zapraszamy na spotkanie.
Będzie ono doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z praktycznymi aspektami korzystania z pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz fotowoltaiki. To także czas na to, aby zadać pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z takich instalacji.

Hewalex to polska firma działająca na rynku od 35 lat specjalizująca się w dostarczaniu kompletnych rozwiązaniach w zakresie techniki solarnej, pomp ciepła i fotowoltaiki. Zakład produkcyjny, dział konstrukcyjny i badawczy oraz centrum szkoleniowe mieszczą się w Czechowicach-Dziedzicach na Śląsku. Firma zatrudnia prawie 200 osób. Doświadczony zespół inżynierów stale pracuje nad efektywnością i niezawodnością produktów oraz łatwością ich użytkowania. Klienci indywidualni oraz instytucjonalni posiadający produkty marki Hewalex korzystają ze wsparcie Serwisu firmy oraz Działów Wsparcia Technicznego. Produkty marki Hewalex można spotkać w prawie 50 krajach na świecie, gdzie niezawodnie pracują w różnych warunkach klimatycznych.
www.hewalex.pl
https://www.facebook.com/Hewalex

spotkanie - odnawialne źródła energii

Print Friendly, PDF & Email