Ostatni dzwonek zabrzmiał w Szkole Podstawowej im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie. W związku z wygaszeniem szkoły dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, gronu pedagogicznemu, pracownikom obsługi i sympatykom szkoły za wspólne budowanie przez dziesięciolecia marki i historii szkoły.

Uczniom życzę, aby w nowych szkołach mieli w dalszym ciągu oparcie w gronie pedagogicznym i tak samo jak w obecnej szkole uzyskiwali wiedzę, doświadczenie i sukcesy.

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Administracji i Obsługi dziękuję za włożony trud w pracę z dziećmi, za sumienność, niezwykłą troskę o kształtowanie właściwych postaw młodych ludzi powierzonych Waszej pieczy a przede wszystkim za serce wkładane w swoją pracę. Dziękuję za wszystkie lata owocnej współpracy z samorządem gminy Lidzbark Warmiński.

Dziękuję również wszystkim Rodzicom za życzliwość i aktywne uczestnictwo w funkcjonowaniu szkoły oraz zaangażowanie w proces zdalnego nauczania oraz skuteczną pomoc dla swoich dzieci.

Wszystkim Państwu pragnę złożyć najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i powodzenia w dalszym życiu zawodowym i osobistym, oraz wielu sukcesów, które będą powodem satysfakcji i spełnienia.

Drogie dzieci. Czekamy na Was w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Kraszewie. Jestem przekonany, że szybko się zaaklimatyzujecie i zaprzyjaźnicie z nowymi koleżankami i kolegami. Wierzę, że będziecie się tam dobrze czuli. W szkole pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Szkoła jest także bardzo dobrze wyposażona, posiada halę sportową i biblioteką. Do zobaczenia we wrześniu!

Wójt Gminy Lidzbark Warmiński
Fabian Andrukajtis

Poniżej krótka fotorelacja

Print Friendly, PDF & Email