Wójt Gminy Lidzbark Warmiński ogłasza kolejne edycje konkursów CZYSTA I PIĘKNA ZAGRODA – ESTETYCZNA WIEŚ 2022. Celem konkursów jest poprawa estetyki wsi i indywidualnych zagród oraz aktywizacja i integracja społeczności lokalnej.

Od wielu lat konkursy cieszą się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkie sołectwa oraz prywatne gospodarstwa do wzięcia udziału w konkursie! Miejscowości, które po raz pierwszy biorą udział w konkursie otrzymają dodatkowe punkty. W tym roku również zwiększona pula nagród pieniężnych.

Przedłużamy termin zgłoszenia do 25 marca 2022 roku. 

Zgłoszenia wysyłamy na adres: Urząd Gminy w Lidzbarku Warmińskim, ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński pok. 22 bądź podpisane i zeskanowane na adres promocja@gminalidzbark.com

Regulamin i zgłoszenia do pobrania poniżej

Print Friendly, PDF & Email