Ogłaszamy pierwszy gminny konkurs „Aktywny Senior”. W konkursie nagradzani będą seniorzy z terenu gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością na rzecz swojej małej ojczyzny i jej mieszkańców. Jeśli znasz w swoim otoczeniu takich seniorów, nie czekaj i już dziś zgłoś ich do konkursu!

Do udziału w konkursie mogą zostać zgłoszeni mieszkańcy gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński, którzy ukończyli 60 lat i z pasją pomagają innym, angażują się w prace społeczne na rzecz lokalnej społeczności, oraz promują gminę Lidzbark Warmiński.

Kandydatki i kandydaci do tytułu „Aktywny Senior” mogą być zgłaszani przez osoby fizyczne, instytucje oraz organizacje pozarządowe.
Czekamy na zgłoszenia do 3 listopada 2023 r.

Konkurs gminny „Aktywny Senior organizowany jest przez Gminę Lidzbark Warmiński, Gminne Centrum Kultury w Pilniku, oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Oddział Terenowy w Olsztynie.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU Aktywny Senior

Załącznik nr 1 do Regulaminu Aktywny Senior

Załącznik nr 2 do Regulaminu Aktywny Senior

Załącznik nr 3 do Regulaminu Aktywny Senior

VI Festiwal Ziół w Blankach

Print Friendly, PDF & Email