Rok 2022 jest rokiem wielkich zmian i poszukiwań nowych rozwiązań. Gmina wiejska Lidzbark Warmiński, stawiając na rozwój oraz idąc z duchem czasu, postawiła kolejny raz na promocję wizerunkową, tym razem odświeżając logo naszej Gminy. O ile założenie uprzedniego znaku graficznego zostało zachowane, o tyle modernizacji uległa jego forma. Zarówno poprzednia jak i nowa wersja logo stawiają na podkreślenie najważniejszych atutów naszego regionu, tj. historycznego charakteru oraz niezwykłej przyrody. Stanowią one jestestwo tych terenów, dlatego też niezwykle ważne jest nieustanne ich podkreślanie oraz budowanie na nich naszego wizerunku na skalę krajową. Wprowadzono uproszczoną formę, bardziej czytelną i przejrzystą, zamykającą się w harmonijnym kształcie koła. Zastosowane kolory wybrane zostały z palety barw charakterystycznych dla warmińskiego krajobrazu, by jeszcze bardziej podkreślić znaczenie tychże walorów. Gmina doczekała się również hasła promującego. Kilometry natury, bo tak ono brzmi, wskazuje na rozległą, pełną natury gminę, którą można przemierzyć nie tylko samochodem czy pieszo, ale również rowerem czy kajakiem. Wraz z nowym logiem i hasłem promocyjnym gmina wiejska Lidzbark Warmiński gotowa jest na kolejne, nowe perspektywy i szanse stojące przed naszą gminą.

Dla porównania:

stare logo

logo

 

nowe logo

 

logo gminy

 

 

Print Friendly, PDF & Email