W dniu 19.02.2022 r. Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Fabian Andrukajtis uczestniczył w Gali Sportu MKS Polonia Lidzbark Warmiński, która odbyła się w Hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmińskim. Gala Sportu jest wydarzeniem podsumowującym osiągnięcia sportowe zawodników, jak również spotkaniem środowiska sportowego, gdzie tradycje sportowe są żywe od kilku pokoleń. W tym roku wydarzenie to miało dodatkowy, szczególny wymiar, gdyż połączyło się z jubileuszem 65 – lecia Klubu Sportowego MKS Polonia. Podczas Gali nagrodzono i wyróżniono wszystkich zawodników od najmłodszej grupy Akademii Przedszkolaka po Juniorów Młodszych. Wręczono również nagrody dla najlepszych z drużyny seniorskiej w poszczególnych kategoriach. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję usłyszeć o wieloletnich tradycjach działalności Miejskiego Klubu Sportowego „Polonia” jako doskonale funkcjonującej organizacji sportowej, osiągającej wysokie wyniki sportowe, a także poznać dorobek sportowców i trenerów.

Impreza była okazją, by podziękować zawodnikom, trenerom i ludziom związanym ze sportem za ich wysiłek i dokonania, którzy promują gminę wiejską Lidzbark Warmiński i miasto Lidzbark Warmiński w całym województwie.

foto: https://www.facebook.com/polonialidzbarkwarminski/

Print Friendly, PDF & Email