ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
informacja wpłaty

W środę, 03 lipca 2019 r. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lidzbarku Warmińskim zorganizował wyjazd szkoleniowy dla rolników z Gminy Lidzbark Warmiński. Celem wyjazdu była prezentacja pól i propagowanie technologii uprawy nowych odmian zbóż i innych upraw zalecanych w naszym województwie.

Rolnicy odwiedzili gospodarstwa rolne Mariusza Szałaja w Runowie oraz gospodarstwa w Medynach: Łukasza Szostaka, Mirosława Skiby i Jana Sztynio. Rolnikom towarzyszył Wójt Gminy Fabian Andrukajtis, przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej Marek Kuźniewski, oraz Wicedyrektor Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – Małgorzata Micińska – Wąsik. Wyjazd zakończono poczęstunkiem przygotowanym przez mieszkańców wsi Medyny na czele z sołtysem wsi Wiesławem Szostakiem.

Print Friendly, PDF & Email
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen