ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

22 maja Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Pan Fabian Andrukajtis, wraz z Samorządowcami z Powiatu Lidzbarskiego Starostą Janem Harhajem oraz Burmistrzem Jackiem Wiśniowskim uczestniczył w Święcie Wojsk Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych OSP WL w Wędrzynie. Za oprawę uroczystości odpowiedzialni byli m.in. żołnierze z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego i Grupy Rozpoznania Radioelektronicznego w Lidzbarku Warmińskim.

Podczas spotkania Wójt miał przyjemność spotkać się z Dowódcą Generalnym Sił Zbrojnych, Generałem Broni Jarosławem Miką, oraz Dowódcą 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego płk Radosławem Cyniakiem i Dowódcą Grupy Rozpoznania Elektronicznego mjr Józefem Paradowskim. Miłym akcentem było spotkanie po latach z byłym dowódcą 9 Pułku Rozpoznawczego płk Wiesławem Marszałkiem. Wójt Gminy, Pan Fabian Andrukajtis od początku swojej kadencji uczestniczy w Święcie Wojsk Rozpoznawczych. Od wielu lat Gmina Może liczyć na niezawodne wsparcie ze strony jednostek wojskowych w Lidzbarku Warmińskim.

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen