Licznik odwiedzin
 • 220426Odsłon razem:
 • 20Odsłon dzisiaj:
 • 4Aktualnie na stronie:

Na  ten dzień czekali z niecierpliwością. Pierwszoklasiści ze Szkół Podstawowych w Kraszewie, Rogóżu, Kłębowie i Runowie przygotowywali się do ślubowania od pierwszego dnia szkoły. Rozpoczęcie nauki jest wielkim przeżyciem dla każdego ucznia i jego rodziny. Dzieci poznają nowe środowisko, poznają nowych przyjaciół, odkrywają swoje talenty. Muszą też sprostać nowym wymaganiom, jakie stawiają przed nimi nauczyciele. W tym roku do społeczności szkolnej w Gminie Lidzbark Warmiński przyjęto łącznie 46 dzieci. Na uroczystościach w szkołach obecny był Wójt Gminy Fabian Andrukajtis albo Zastępca Wójta Tomasz Kołodziejczyk. Małym uczniom życzymy wszystkiego dobrego!

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
Wydarzenia
 1. Pomóż swojemu sołtysowi zdobyć tytuł SUPER SOŁTYSA!

  Styczeń 29 @ 07:30 - Marzec 9 @ 23:30
 2. Konkurs Estetyczna Wieś 2018

  Luty 9 @ 08:00 - Marzec 16 @ 15:00
 3. Jarmark Wielkanocny 2018

  Marzec 25 @ 12:00 - 20:00
Najnowsze wpisy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR
Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca