ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Na  ten dzień czekali z niecierpliwością. Pierwszoklasiści ze Szkół Podstawowych w Kraszewie, Rogóżu, Kłębowie i Runowie przygotowywali się do ślubowania od pierwszego dnia szkoły. Rozpoczęcie nauki jest wielkim przeżyciem dla każdego ucznia i jego rodziny. Dzieci poznają nowe środowisko, poznają nowych przyjaciół, odkrywają swoje talenty. Muszą też sprostać nowym wymaganiom, jakie stawiają przed nimi nauczyciele. W tym roku do społeczności szkolnej w Gminie Lidzbark Warmiński przyjęto łącznie 46 dzieci. Na uroczystościach w szkołach obecny był Wójt Gminy Fabian Andrukajtis albo Zastępca Wójta Tomasz Kołodziejczyk. Małym uczniom życzymy wszystkiego dobrego!

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen