Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Licznik odwiedzin
  • 234201Odsłon razem:
  • 35Odsłon dzisiaj:
  • 3Aktualnie na stronie:

14.04.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku odbył się Przegląd Piosenki Biesiadnej i Popularnej. Zgłosiło się 7 zespołów z powiatu lidzbarskiego. Jury w składzie Aleksandra Wasilewska, Edward Chrostek oraz Marcin Madecki  przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Zespół Cortez z Ornety,
II miejsce – Zespół Czesław Band z Runowa,
III miejsce – Zespół Contra Band’a z GOKiS Pilnik,

Wyróżnienie- Zespół Studentki i Studenciaki z Ornety.

Nagroda Wójta Gminy Lidzbark Warmiński trafiła na ręce Kapeli Ludowej Ornecianie, natomiast nagrodę publiczności otrzymał Zespołu Contra Band’a z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pilniku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

       

   

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR