ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

14.04.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku odbył się Przegląd Piosenki Biesiadnej i Popularnej. Zgłosiło się 7 zespołów z powiatu lidzbarskiego. Jury w składzie Aleksandra Wasilewska, Edward Chrostek oraz Marcin Madecki  przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Zespół Cortez z Ornety,
II miejsce – Zespół Czesław Band z Runowa,
III miejsce – Zespół Contra Band’a z GOKiS Pilnik,

Wyróżnienie- Zespół Studentki i Studenciaki z Ornety.

Nagroda Wójta Gminy Lidzbark Warmiński trafiła na ręce Kapeli Ludowej Ornecianie, natomiast nagrodę publiczności otrzymał Zespołu Contra Band’a z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pilniku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

       

   

Kartka z kalendarza

300+

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen