ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

28 marca odbyła się sesja Rady Gminy, na której Wójt Fabian Andrukajtis złożył serdeczne podziękowania wyróżnionym sołtysom – Pani Annie Czerybie oraz Pani Agnieszce Korosteńskiej.

Przypominamy, że Pani Anna Czeryba, Sołtys Wsi Babiak, po raz kolejny otrzymała tytuł SUPER SOŁTYSA Powiatu Lidzbarskiego w plebiscycie Gazety Lidzbarskiej, zaś Pani Agnieszka Kororsteńska, Sołtys Wsi Stryjkowo otrzymała wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za codzienną pracę na rzecz rozwoju lokalnej społeczności sołectwa Stryjkowo. Obydwóm paniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów oraz wsparcia i życzliwości od mieszkańców.

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen