ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Gminy Lidzbark Warmiński!

Pragnę gorąco podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Lidzbark Warmiński, którzy wzięli czynny udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Państwa obecność w lokalach wyborczych jest najlepszym dowodem na to, że losy naszej Gminy są dla mieszkańców bardzo ważne. Uzyskany wynik tj. 90,5% Państwa poparcia świadczy o tym, że doceniliście Państwo moją pracę w minionej kadencji. Taki wynik zobowiązuje i dodaje energii do jeszcze wydajniejszej pracy. To także wyraz zaufania jakim obdarzacie moją osobę. Jak widać kierunek rozwoju naszej gminy, który obraliśmy cztery lata temu Państwu odpowiada. Wierzę, że przez następną kadencję nie zawiodę Was i w dalszym ciągu będę realizował potrzeby społeczności naszej gminy, aby tych 9,5% wyborców zjednoczyć i spełnić również ich oczekiwania. Pragnę zawsze szukać porozumienia, łączyć, a nie dzielić. Wspólnie wykorzystamy każdą okazję dla otwierania nowych szans na przyszłość.

Gratuluję też wszystkim radnym wybranym na nadchodzącą kadencję do Rady Gminy Lidzbark Warmiński, życząc im i sobie dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia.

Chciałbym w szczególności podziękować Radnym, Sołtysom, Stowarzyszeniom, Pracownikom Urzędu Gminy, jednostkom podległym oraz wszystkim tym, którzy w minionej kadencji nas wspierali i z nami współpracowali, za sumienną i rzetelną pracę. Ten sukces to nasza wspólna zasługa.

Całej społeczności Gminy Lidzbark Warmiński jeszcze raz gorąco dziękuję za wsparcie naszych działań i realizowanych przedsięwzięć. Te wybory pokazują, że otrzymałem mocny mandat zaufania, którego na pewno nie zmarnuję. Obiecuję, że nie zawiodę Was i dalej będę wsłuchiwał się w Państwa potrzeby i sugestie oraz dołożę wszelkich starań  w ich realizację.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za Państwa głosy i poparcie.

                                                                                                        

Z pozdrowieniami

Wójt Gminy Lidzbark Warmiński                                                                                                                                         
Fabian Andrukajtis

 

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen