ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

W dniach od 2 do 4 marca 2015 r. odbyły się zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Lidzbark Warmiński w miejscowościach: Rogóż, Runowo i Stryjkowo. Przedmiotem spotkań było podsumowanie działalności OSP za ubiegły rok, zapoznanie się z ilością zdarzeń występujących na terenie gminy, zakupami sprzętu dokonanymi przez jednostki OSP oraz planami na obecny rok. W spotkaniach wzięli udział Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Fabian Andrukajtis, Komendant Powiatowy PSP w Lidzbarku Warmińskim st. kpt. Marek Pasławski, Zastępca Komendanta mł. bryg. Rafał Szymukowicz oraz Komendant Gminny ZOSP RP Paweł Straszyński.

Print Friendly, PDF & Email
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen