ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

pilkW piątkowy wieczór 12.06 br. na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku odbył się piłkarski mecz samorządowców. Naprzeciwko siebie stanęły: drużyna pracowników Urzędu Gminy w Lidzbarku Warmińskim oraz drużyna sołtysów i radnych.


Zaciekła walka toczyła się o każdy centymetr boiska żeby zdobyć upragnionego gola. Skuteczna gra drużyny pracowników Urzędu Gminy przyczyniła się do strzelenia przez Wójta Gminy Lidzbark Warmiński Fabiana Andrukajtis trzech goli przeciwnikom. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Z minuty na minutę koszulki zawodników stawały się coraz bardziej mokre.

Pierwsza 30-minutowa połowa zakończyła się niespodziewanie wysokim prowadzeniem gospodarzy 4:1. Całe spotkanie zakończyło się sukcesem Urzędu Gminy 5:4, lecz tak naprawdę nie wynik był najważniejszy a dobra zabawa.

Cały mecz odbył się w sympatycznej atmosferze. Z pewnością to nie ostatni tego typu mecz.

 

 

mecz8

Drużyna Urzędu Gminy
od lewej: Dariusz Staszkiewicz pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pilniku, Tomasz Nykiel Kierownik Referatu Drogownictwa, Fabian Andrukajtis Wójt Gminy Lidzbark Warmiński, Daniel Dymkowski pracownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, Jacek Dryzylenko pracownik Referatu Drogownictwa, Jan Stolarczyk pracownik Referatu Drogownictwa

 

mecz9

Drużyna radnych i sołtysów
od lewej: radny Ireneusz Gadomski, sołtys wsi Nowosady Tomasz Kimbar, sołtys wsi Rogóż Daniel Skonieczny, radny Jan Pałka, radny Marcin Będziński, sołtys wsi Knipy Kazimierz Graczyk, sołtys wsi Miłogórze Rafał Wójtowicz, radny Marek Werbicki, sołtys wsi Miejska Wola Ryszard Mulański

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen