ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

pilkW piątkowy wieczór 12.06 br. na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku odbył się piłkarski mecz samorządowców. Naprzeciwko siebie stanęły: drużyna pracowników Urzędu Gminy w Lidzbarku Warmińskim oraz drużyna sołtysów i radnych.

Zaciekła walka toczyła się o każdy centymetr boiska żeby zdobyć upragnionego gola. Skuteczna gra drużyny pracowników Urzędu Gminy przyczyniła się do strzelenia przez Wójta Gminy Lidzbark Warmiński Fabiana Andrukajtis trzech goli przeciwnikom. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Z minuty na minutę koszulki zawodników stawały się coraz bardziej mokre.

Pierwsza 30-minutowa połowa zakończyła się niespodziewanie wysokim prowadzeniem gospodarzy 4:1. Całe spotkanie zakończyło się sukcesem Urzędu Gminy 5:4, lecz tak naprawdę nie wynik był najważniejszy a dobra zabawa.

Cały mecz odbył się w sympatycznej atmosferze. Z pewnością to nie ostatni tego typu mecz.