ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

pracaW dniu 28 grudnia 2015 roku Burmistrz Miasta Lidzbark Warmiński Jacek Wiśniowski wraz z Wójtem Gminy Wiejskiej Lidzbark Warmiński Fabianem Andrukaitis, odbyli wizytę w zakładzie produkcji mebli EWAN w Bisztynku. Celem wizyty było zapoznanie się ze sposobem organizacji pracy, opartym na wzorze niemieckim, oraz planami rozwoju przedsiębiorstwa.

Firma EWAN w styczniu 2016 r. otwiera nowy zakład produkcji mebli tapicerowanych, który zlokalizowany będzie na terenie gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński w miejscowości Pilnik. Zatrudnienie w nim znajdą zarówno mieszkańcy miasta jak i gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński. Początkowo zatrudnienie wyniesie około 50 osób, docelowo wzrosnąć ma do około 80 – 90 etatów. Pozyskanie tak dużego inwestora to zasługa działań władz samorządowych miasta, gminy i powiatu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 604 178 129.

1

2

3

4

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen