ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Kolejne tygodnie pandemii za nami. Czas kwarantanny nie musi być jednak nudny. Mają Państwo szansę wykazać się pomysłowością i kreatywnością, a do tego zgarnąć fajne nagrody. „Epidemiczny czas łączy nas” czyli konkurs na najlepszy krótki filmik lub zdjęcie przedstawiające obraz rodziny w trakcie izolacji domowej. Konkurs przeznaczony dla rodzin z gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński.

Każda kwarantanna jest sytuacją stresową, bo łączy się z odizolowaniem od społeczeństwa, dużym niepokojem i obawami związanymi z przyszłością.

Celem konkursu jest ukazanie zachowań i relacji, na które nie zawsze był czas. Na dostrzeżenie potencjału drzemiącego w ludziach, chociażby w postaci umiejętności organizowania czasu dzieciom bez atrakcji w postaci kina, basenu, wyjazdów, wykorzystując pomysły z dawnych lat, kiedy przyjemnością było pieczenie chleba, szycie, dyskusje lub inne zajęcia stanowiące dobry pomysł na filmik lub zdjęcie.

Termin nadesłania prac mija 29 maja 2020 r.

Poniżej regulamin i karta zgłoszeń.

regulamin

Print Friendly, PDF & Email
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen