Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Licznik odwiedzin
  • 234201Odsłon razem:
  • 35Odsłon dzisiaj:
  • 5Aktualnie na stronie:

Izba Pamięci położona jest w miejscowości Rogóż, kilka km od Lidzbarka Warmińskiego. Można do niej dotrzeć drogą krajową nr 51 prowadzącą z Lidzbarka Warmińskiego w kierunku Bartoszyc. Została założona w 1999 roku, na prywatnej posesji Haliny i Józefa Zysków. Pamiątki tam zgromadzone nawiązują do życia i działalności Komendanta Pierwszej Brygady i żołnierzy legionistów. Izba Pamięci po wcześniejszym ustaleniu, w okresie maj – listopad, udostępniana jest zwiedzającym. (tel. 89 767 34 44 lub 695 407 080). Zwiedzanie jest bezpłatne.

<WIĘCEJ INFORMACJI>

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR