ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

akademiaW minioną środę, 10 czerwca br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Runowie odbył się IV Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków, w którym uczestniczyli najmłodsi reprezentanci gminnych placówek oświatowych. Turniej przygotowała merytorycznie i poprowadziła Pani Grażyna Skowronek – nauczycielka przedszkola w Runowie.
Dzieci z Kraszewa, Kłębowa i Runowa wzięły udział w konkurencjach punktowanych drużynowo. W duchu sportowej rywalizacji, a także atmosferze dobrej zabawy, uczestnicy z zapałem walczyli o jak najlepsze wyniki.

W punktacji drużynowej ustalono kolejność:
I miejsce – SP Runowo
II miejsce – SP Kraszewo
III miejsce – SP Kłębowo

Zaciętą rywalizację pomógł rozstrzygnąć żarliwy doping rodziców i opiekunów. Na uczestników zmagań czekały puchary oraz dyplomy. Młodzi sportowcy otrzymali również pamiątkowe medale i upominki, a po zawodach słodki poczęstunek.

Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy wręczył Zastępca Wójta Gminy Lidzbark Warmiński Tomasz Kołodziejczyk, Dyrektor SP Runowo Pani Anna Renata Sobolewska oraz Pan Kazimierz Grzelak. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy serdecznie dziękujemy, a przedszkolakom życzymy wielu sportowych sukcesów i dobrej zabawy podczas kolejnych rozgrywek. Za rok kolejna edycja turnieju.

Tekst: Grażyna Skowronek

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen