ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Już po raz drugi na terenie Gminy Lidzbark Warmiński odbył się Warmiński Bieg Przełajowy. Pomysłodawcą i inicjatorem tego wydarzenia jest Pani Iwona Miecznikowska, Prezes Ludowego Uczniowskiego Klubu SPORTOWEGO „KAROL” działającego przy Szkole Podstawowej w Kraszewie. Ponad 400 sportowców, dzieci i młodzieży z Lidzbarka Warmińskiego i okolic wzięło udział w zawodach. Trasa nie była łatwa, przebiegała bowiem przez pagórki, łąki i ścieżki w miejscowości Kraszewo. Niesprzyjająca auta była dodatkowym  utrudnieniem tak, że biegacze musieli wykazać się umiejętnościami i sprytem. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Lidzbark Warmiński – Pan Fabian Andrukajtis, Starosta Lidzbarski – Pan Jan Harhaj, oraz Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego – Pan Jacek Wiśniowski. Wójt Gminy w swoim przemówieniu gratulował tak wspaniałych inicjatyw i sukcesów LUKSowi KAROL, a zawodnikom życzył przede wszystkim udanej zabawy i rywalizacji w duchu fair play. 

Kartka z kalendarza

300+

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen