Licznik odwiedzin
 • 220424Odsłon razem:
 • 18Odsłon dzisiaj:
 • 1Aktualnie na stronie:

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
Rowerowa Przystań „Jankesówka”
Artur Jankowski
Wielochowo 43, 11-100 Lidzbark Warmiński

tel. 608 619 311
e-mail: artur.mariusz.jankowski@wp.pl

 

NOCLEG

 • cały niski parter domu do dyspozycji gości
 • 3 sypialnie z 11 miejscami noclegowymi włącznie (1 pokój – 6 os., 2 pokój – 3 os., 3 pokój – 2os.)
 • kuchnia z pełnym wyposażeniem
 • prysznic, wc
 • sauna
 • dla rowerzystów warsztat na drobne naprawy
 • parking

 

WYŻYWIENIE

Możliwość wyżywienia. Dla rowerzystów dodatkowo lunch pakiet na drogę.

 

OFERTA

Rowerowa Przystań „Jankesówka” jest obiektem całorocznym położonym w miejscowości Wielochowo bezpośrednio przy trasie rowerowej Green Velo.

Do dyspozycji gości przeznaczony jest cały niski parter z oddzielnym wejściem wraz z wyposażoną kuchnią, sypialnią, prysznicem, wc, sauną oraz warsztatem na drobne naprawy rowerowe, pralką i suszarką.

Budynek z widokiem na jezioro otoczony jest pięknym ogrodem, w którym można korzystać z grilla, hamaka, leżaków, miejsca na ognisko. Dla dzieci jest bezpieczny plac zabaw z piaskownicą, basenem i trampoliną.

Miłośników kąpieli i sportów wodnych zapraszamy nad Jezioro Wielochowskie położone od gospodarstwa agroturystycznego w odległości 100 m. Jezioro to jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynku na obszarze powiatu lidzbarskiego. Z drugiej strony jeziora znajduje się plaża z dużym pomostem i zjeżdżalniami dla dzieci, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: rowerów wodnych, kajaków. Dla spragnionych letniego słońca jest to wspaniałe miejsce wypoczynku.

W odległości 5 km znajduje się historyczne miasto Lidzbark Warmiński – stolica Warmii. Warto zobaczyć zamek biskupów warmińskich, Stare Miasto, zabytkowe kościoły i cerkiew oraz oranżerię Ignacego Krasickiego.

Nieopodal gospodarstwa znajdują się także lasy mieszane.

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
Wydarzenia
 1. Pomóż swojemu sołtysowi zdobyć tytuł SUPER SOŁTYSA!

  Styczeń 29 @ 07:30 - Marzec 9 @ 23:30
 2. Konkurs Estetyczna Wieś 2018

  Luty 9 @ 08:00 - Marzec 16 @ 15:00
 3. Jarmark Wielkanocny 2018

  Marzec 25 @ 12:00 - 20:00
Najnowsze wpisy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR
Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca