ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
Rowerowa Przystań „Jankesówka”
Artur Jankowski
Wielochowo 43, 11-100 Lidzbark Warmiński

tel. 608 619 311
e-mail: artur.mariusz.jankowski@wp.pl

 

NOCLEG

  • cały niski parter domu do dyspozycji gości
  • 3 sypialnie z 11 miejscami noclegowymi włącznie (1 pokój – 6 os., 2 pokój – 3 os., 3 pokój – 2os.)
  • kuchnia z pełnym wyposażeniem
  • prysznic, wc
  • sauna
  • dla rowerzystów warsztat na drobne naprawy
  • parking

 

WYŻYWIENIE

Możliwość wyżywienia. Dla rowerzystów dodatkowo lunch pakiet na drogę.

 

OFERTA

Rowerowa Przystań „Jankesówka” jest obiektem całorocznym położonym w miejscowości Wielochowo bezpośrednio przy trasie rowerowej Green Velo.

Do dyspozycji gości przeznaczony jest cały niski parter z oddzielnym wejściem wraz z wyposażoną kuchnią, sypialnią, prysznicem, wc, sauną oraz warsztatem na drobne naprawy rowerowe, pralką i suszarką.

Budynek z widokiem na jezioro otoczony jest pięknym ogrodem, w którym można korzystać z grilla, hamaka, leżaków, miejsca na ognisko. Dla dzieci jest bezpieczny plac zabaw z piaskownicą, basenem i trampoliną.

Miłośników kąpieli i sportów wodnych zapraszamy nad Jezioro Wielochowskie położone od gospodarstwa agroturystycznego w odległości 100 m. Jezioro to jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynku na obszarze powiatu lidzbarskiego. Z drugiej strony jeziora znajduje się plaża z dużym pomostem i zjeżdżalniami dla dzieci, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: rowerów wodnych, kajaków. Dla spragnionych letniego słońca jest to wspaniałe miejsce wypoczynku.

W odległości 5 km znajduje się historyczne miasto Lidzbark Warmiński – stolica Warmii. Warto zobaczyć zamek biskupów warmińskich, Stare Miasto, zabytkowe kościoły i cerkiew oraz oranżerię Ignacego Krasickiego.

Nieopodal gospodarstwa znajdują się także lasy mieszane.

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen