Licznik odwiedzin
 • 220424Odsłon razem:
 • 18Odsłon dzisiaj:
 • 1Aktualnie na stronie:

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
Janina Znamierowska
Wielochowo 4, 11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 89 767 23 87

NOCLEG
• Samodzielny dom o powierzchni 150 m2 .
• 4 sypialnie (2 sypialnie 1- osobowe i 2 sypialnie 2- osobowe), 2 łazienki, kuchnia, salon telewizyjny, salon jadalny z kominkiem.
• Kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchnia elektryczna z piekarnikiem, lodówka, mikrofalówka).
• Teren posiadłości ogrodzony.
• Garaż na dwa samochody.

WYŻYWIENIE We własnym zakresie.

OFERTA Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscowości Wielochowo w odległości 5 km od Lidzbarka Warmińskiego nad jeziorem Wielochowskim. Jezioro jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynku na obszarze powiatu lidzbarskiego, leżącym na terenie Pojezierza Olsztyńskiego. Nieopodal znajdują się lasy mieszane. Gospodarstwo posiada własny pomost. Do dyspozycji gości: sprzęt wodny (kajak, łódź wiosłowa). Możliwość wędkowania. W ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem, grillem murowanym, leżaki, meble ogrodowe (huśtawka, hamak). W odległości 0,5 km możliwość jazdy konnej. Nad jeziorem Wielochowskim plaża z dużym pomostem i zjeżdżalniami dla dzieci. Wytyczone ścieżki rowerowe.

 

 

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
Wydarzenia
 1. Pomóż swojemu sołtysowi zdobyć tytuł SUPER SOŁTYSA!

  Styczeń 29 @ 07:30 - Marzec 9 @ 23:30
 2. Konkurs Estetyczna Wieś 2018

  Luty 9 @ 08:00 - Marzec 16 @ 15:00
 3. Jarmark Wielkanocny 2018

  Marzec 25 @ 12:00 - 20:00
Najnowsze wpisy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR
Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca