ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
informacja wpłaty

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku Gminny Festyn Rodzinny. Impreza zorganizowana była również w ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Małżeństwo – dobre relacje – silna rodzina”. Organizatorami tego wydarzenia był Urząd Gminy Lidzbark Warmiński, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pilniku, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim oraz Fundacja Arche.

Jak co roku dla wszystkich dzieci przewidziano wiele darmowych atrakcji m.in. zjeżdżalnie, bramkę celnościową, watę cukrową, wielkie bańki mydlane, ognisko z kiełbaskami, malowanie twarzy i autoportrety.

Na scenie zaprezentowały się dzieci z GOKiSu, uczniowie szkół z terenu gminy Lidzbark Warmiński, oraz zespoły taneczne z Lidzbarka Warmińskiego.  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt strażacki prezentowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Rogóżu, sprzęt wojskowy z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim oraz radiowóz policyjny. Na imprezie pojawił się również duży Kot, z którymi najmłodsi, i nie tylko, mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do udanej zabawy podczas Pikniku Rodzinnego w Pilniku.

W szczególności dziękujemy:

– Firmom transportowym: Mariusz Grzelak, Henryk Serwach, PKS Ostróda, Waldemar Bartczak, Radosław Kozłowski

– Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogóżu

– 9 Warmińskiemu Pułkowi Rozpoznawczemu w Lidzbarku Warmińskim

– Komendzie Powiatowej Policji

Print Friendly, PDF & Email
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen