ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

9 marca obchodziliśmy III Gminny Dzień Kobiet. W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku spotkały się panie z Gminy Lidzbark Warmiński, aby wspólnie świętować swoje święto. Na spotkaniu obecny był także Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Fabian Andrukajtis, który podziękował kobietom za ich pracę i złożył najserdeczniejsze życzenia, oraz wręczył każdej pani kwiaty. Spotkanie odbyło się m.in. dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Pilniku oraz mieszkankom sołectwa Pilnik.

Główną gwiazdą wieczoru był zespół An Dreo e Karina, który na scenie zaprezentował największe włoskie przeboje duetu „Al Bano e Romina Power”.  Grupa pochodzi z Nysy, a powstała w 2000 roku. Na swoim koncie mają wiele sukcesów. Wydali 3 płyty z coverami włoskiego duetu, a także nagrali kilka swoich piosenek. Ich występowi na scenie towarzyszyła ogromna radość i energia. Dodatkowo zaprezentowały się zespoły działające na terenie gminy: Contra Band’a, Gminna Orkiestra Dęta, Czesław Band oraz Zespół Śpiewaczy Rogóżanie. Miłą był tort przygotowany przez jedną z mieszkanek Gminy Lidzbark Warmiński. Wśród uczestniczek rozlosowane zostały także  atrakcyjne nagrody.

Gminny Dzień Kobiet odbył się w miłej i przyjemnej atmosferze. Już dziś Wójt, Pan Fabian Andrukajtis zaprasza wszystkie Panie z terenu gminy na zabawę za rok.

image_print
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen