ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
informacja wpłaty

otwW dniu 17 marca 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 15 uczniów ze wszystkich szkół funkcjonujących na terenie gminy Lidzbark Warmiński.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe tj. grupa I – uczniowie szkół podstawowych, grupa II – uczniowie szkół gimnazjalnych. Kolejność zajętych miejsc przedstawiała się następująco:

Grupa I:
I miejsce – Jakub Poletyło
II miejsce – Dominika Steć
III miejsce – Martyna Wieteska

Grupa II:
I miejsce – Michał Bąk
II miejsce – Krystian Prokopowicz
III miejsce – Mateusz Łobaty

Finaliści otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Lidzbark Warmiński. Osoby, które zajęły pierwsze dwa miejsca w poszczególnych grupach, wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się dnia 26 marca 2015r. o godz. 9.30 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a opiekunom za trud włożony w przygotowanie młodzieży. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Kartka z kalendarza

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen