Urząd Gminy w Lidzbarku Warmińskim informuje, iż upłynął termin płatności I i II raty za zobowiązania podatkowe, tj.:

  • I rata za 2017 r. płatna do 15.03.2017 r.,
  • II rata za 2017 r. płatna do 15.05.2017 r.

Na nieopłacone w terminie raty zostaną wystawione upomnienia. Koszty upomnienia w wysokości 11,60 zł zostaną pobrane w pierwszej kolejności z wpłaty regulującej zobowiązanie podatkowe.

SZANOWNI MIESZKAŃCY

GMINY WIEJSKIEJ LIDZBARK WARMIŃSKI

Informujemy, że wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego- Program Rodzina 500+ na kolejny okres zasiłkowy, trwający od 01 października 2017 r. do 30 września 2018 r. można składać w tutejszym organie od dnia 01 sierpnia 2017 r.

Okres, na jaki zostało przyznane świadczenie wychowawcze wskazany jest w doręczonych Państwu decyzjach administracyjnych. Mieszkańcy, którzy nie posiadają prawa do świadczenia wychowawczego mogą wnioskować o nie na bieżąco.

Informacja telefoniczna nt. realizowanego programu „Rodzina 500 plus” w Urzędzie Gminy w Lidzbarku Warmińskim pod numerem telefonu: 89 767 32 74 wew. 21, 22, 23 (Referat Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych).

kwiaty-na-dzien-kobietJest taki jeden dzień w roku, w którym każda z mam obchodzi swoje święto. To zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy. Z tej okazji 5 czerwca br. Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń” zorganizowało uroczystość, na którą zaprosiło wszystkie mamy zamieszkałe we wsi Kraszewo.

Dzieci przygotowały swoim mamom miłą niespodziankę. Były piosenki, wiersze i kabarety. Milusińscy walczyli ze stresem i tremą, by jak najlepiej zaprezentować się przed gośćmi. Niejednej mamie poleciały łzy wzruszenia, gdyż występ każdego dziecka zapierał dech w piersiach.

Po tak wspaniałych występach na twarzach przybyłych gości zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Po części artystycznej wszyscy przybyli goście otrzymali skromne upominki oraz zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez członków Stowarzyszenia.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci mam.

Członkowie Stowarzyszenia „Kraszewo – wieś naszych marzeń

Invalid Displayed Gallery

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
mapa gminy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Licznik odwiedzin
  • 158545Odsłon razem:
  • 77Odsłon dzisiaj:
  • 2Aktualnie na stronie: