OGŁOSZENIE

dnia 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek)

Urząd Gminy Lidzbark Warmiński będzie nieczynny

dniem pracującym

będzie sobota 26 sierpnia 2017 r.

kwiaty-na-dzien-kobietJest taki jeden dzień w roku, w którym każda z mam obchodzi swoje święto. To zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy. Z tej okazji 5 czerwca br. Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń” zorganizowało uroczystość, na którą zaprosiło wszystkie mamy zamieszkałe we wsi Kraszewo.

Dzieci przygotowały swoim mamom miłą niespodziankę. Były piosenki, wiersze i kabarety. Milusińscy walczyli ze stresem i tremą, by jak najlepiej zaprezentować się przed gośćmi. Niejednej mamie poleciały łzy wzruszenia, gdyż występ każdego dziecka zapierał dech w piersiach.

Po tak wspaniałych występach na twarzach przybyłych gości zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Po części artystycznej wszyscy przybyli goście otrzymali skromne upominki oraz zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez członków Stowarzyszenia.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci mam.

Członkowie Stowarzyszenia „Kraszewo – wieś naszych marzeń

Invalid Displayed Gallery

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Wydarzenia
Najnowsze wpisy
mapa gminy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Licznik odwiedzin
  • 179087Odsłon razem:
  • 201Odsłon dzisiaj:
  • 4Aktualnie na stronie: