Licznik odwiedzin
 • 220423Odsłon razem:
 • 17Odsłon dzisiaj:
 • 1Aktualnie na stronie:

W niedzielę, 14 stycznia 2018 r. w kościele św. Elżbiety w Kraszewie odbył się kolejny koncert kolęd w wykonaniu dziecięcego zespołu wokalnego BelCanto oraz zespołu wokalno – instrumentalnego ContraBand’a. Oba zespoły prężnie działają przy GOKiS w Pilniku. Dzięki pasji i zaangażowaniu wykonawców jeszcze na chwilę mieszkańcy Kraszewa i okolicznych miejscowości mogli przenieść się w świat zadumy, refleksji i zapomnienia o codziennych trudach.

         Kościół wypełnił się po brzegi: przybyli rodzice i bliscy małych artystów, parafianie oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Lidzbark Warmiński, pan Fabian Adrukajtis z rodziną.

Za milą atmosferę, za brawa i za samą obecność należą się podziękowania wszystkim obecnym w kościele, a w szczególności księdzu proboszczowi, Januszowi Oleszkiewiczowi.

 Inicjatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń”.

Po koncercie odbyły się także jasełka wykonane przez uczniów klasy „0” i III ze Szkoły Podstawowej w Kraszewie. Montaż słowno – muzyczny został przygotowany pod kierunkiem p. Mirosławy Smukowskiej i p. Moniki Andrukajtis.

Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń”

Kartka z kalendarza

Prognoza pogody
Pogoda - Lidzbark Warmiński
Znajdź nas na facebooku!
Znajdź nas na facebooku!
Pogoń za Kopernikiem
Pogoń za Kopernikiem
Wydarzenia
 1. Pomóż swojemu sołtysowi zdobyć tytuł SUPER SOŁTYSA!

  Styczeń 29 @ 07:30 - Marzec 9 @ 23:30
 2. Konkurs Estetyczna Wieś 2018

  Luty 9 @ 08:00 - Marzec 16 @ 15:00
 3. Jarmark Wielkanocny 2018

  Marzec 25 @ 12:00 - 20:00
Najnowsze wpisy
mapa interaktywna
atlas
WMIR
Karta Dużej Rodziny
karta
KDR
Czad – cichy zabójca
Czad – cichy zabójca