ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

W niedzielę, 14 stycznia 2018 r. w kościele św. Elżbiety w Kraszewie odbył się kolejny koncert kolęd w wykonaniu dziecięcego zespołu wokalnego BelCanto oraz zespołu wokalno – instrumentalnego ContraBand’a. Oba zespoły prężnie działają przy GOKiS w Pilniku. Dzięki pasji i zaangażowaniu wykonawców jeszcze na chwilę mieszkańcy Kraszewa i okolicznych miejscowości mogli przenieść się w świat zadumy, refleksji i zapomnienia o codziennych trudach.

         Kościół wypełnił się po brzegi: przybyli rodzice i bliscy małych artystów, parafianie oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Lidzbark Warmiński, pan Fabian Andrukajtis z rodziną.

Za milą atmosferę, za brawa i za samą obecność należą się podziękowania wszystkim obecnym w kościele, a w szczególności księdzu proboszczowi, Januszowi Oleszkiewiczowi.

 Inicjatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń”.

Po koncercie odbyły się także jasełka wykonane przez uczniów klasy „0” i III ze Szkoły Podstawowej w Kraszewie. Montaż słowno – muzyczny został przygotowany pod kierunkiem p. Mirosławy Smukowskiej i p. Moniki Andrukajtis.

Stowarzyszenie „Kraszewo – wieś naszych marzeń”

Kartka z kalendarza

300+

mapa interaktywna
Sieć drogowa

atlas

Współpraca zagraniczna

WMIR

krajowa mapa zagrozen